יחזקאלי ואונגר-משיח: הכל על מנהיגות באתר ייצור ידע

תקציר: ריכזנו עבורכם את כל המאמרים שהופיעו באתר 'ייצור ידע', אודות מנהיגות והשלכותיה, על פי הכותבים (בסדר הא"ב). קריאה נעימה!

בתמונה: מנהיגות במציאות משתנה... [המקור: אמנות באתר gapingvoid.com. אנו מאמינים שאנו עושים בתמונה שימוש הוגן]

[בתמונה: מנהיגות במציאות משתנה... המקור: אמנות באתר gapingvoid.com. אנו מאמינים שאנו עושים בתמונה שימוש הוגן]

ריכזנו עבורכם את כל המאמרים שהופיעו באתר 'ייצור ידע', אודות מנהיגות והשלכותיה, על פי הכותבים (בסדר הא"ב). קריאה נעימה! 

עודכן ב- 7 בפברואר 2023

מוקדש למיה ויינשטיין, שהיתה הזרז לארגון מחודש של הערך הזה...

ריכזנו עבורכם את כל המאמרים שהופיעו באתר 'ייצור ידע', אודות מנהיגות והשלכותיה, על פי הכותבים (בסדר הא"ב). קריאה מועילה: 

קובצי מאמרים רלוונטיים נוספים:

יצחק אדיג'ס

פרופ' יצחק אדיג'ס הוא מהחשובים במומחי הארגון של סוף המאה העשרים ותחילת המאה העשרים ואחת, וזהו הבלוג האישי שלו, המתורגם לעברית. בתמונה: יצחק אדיג'ס, צלם לא ידוע, מתוך אתר VK

עופר בורין

אלוף משנה במיל', עופר בורין, נשוי + 3, שירת 20 שנה בחיל האוויר בתפקידי פיקוד טכנולוגיים. היום, הוא מנהל בחברת הייטק ביטחונית. הוא מגדיר את עצמי כאדם חופשי (חילוני). החל לכתוב בתחום זה כשעלה לאוויר פרויקט 929 בניהול הרב בני לאו והעיתונאית גל גבאי. הוא מחפש בתנ"ך את ההקשרים לחיים במדינת ישראל בעידן המודרני.

קובי ביטר

קובי ביטר הוא איש הי-טק לשעבר (שימש כ‏מנכ"ל‏ בינת סמך - Bynet Semech). כיום, הוא מקדיש את זמנו לחינוך ולהוראה.

רקפת גינסברג

רקפת גינסברג (ראו תמונה משמאל), היא יו"ר (בהתנדבות) של 'מרכז יעוץ לאשה', ומנחת קבוצות בנושא פיתוח חוסן ביחידה הקהילתית של נט"ל (נפגעי טראומה על רקע לאומי).

גרשון הכהן

האלוף במיל' גרשון הכהן: מתוך מאות אלפים לוחמים, שצה"ל גרע מרשימת משרתיי המילואים הפעילים, יש לארגן כוח ייעודי שיימנה כמאה אלף לוחמים. ההפעלה תהיה בכפיפות למשטרת ישראל - משמר הגבול או בכפיפות לצה"ל פיקוד העורף. רגע לפני שתאבד את שארית ריבונותה, מדינת ישראל מחויבת למענה מערכתי מקיף למול האיום. [התמונה היא צילום מסך. הכרזה: ייצור ידע]

אבי הראל

אבי הראל הוא בעל תואר שלישי בפילוסופיה והיסטוריה יהודית, שירת בצה"ל מג"ב ומשטרת ישראל שלושה עשורים, בתפקידי פיקוד שונים. בתפקידו האחרון היה ההיסטוריון של משטרת ישראל. פרסם שלושה ספרים ועשרות מאמרים בתחומי עיסוקו.

פנחס יחזקאלי

ניצב משנה בגמלאות, ד"ר פנחס יחזקאלי הוא שותף בחברת 'ייצור ידע' ואיש אקדמיה. שימש בעבר כראש המרכז למחקר אסטרטגי ולמדניות של צה"ל. הוא העורך הראשי של אתר 'ייצור ידע'.

פנחס יחזקאלי ושרית אונגר-משיח

ד"ר פנחס יחזקאלי ואינג' שרית אונגר-משיח הם מומחים לניתוח רשתות ארגונית (Organizational Network Analysis). ושותפים בחברת 'ייצור ידע'.

דורון מצא

ד"ר דורון מצא

.

.

.

.

דוד א' פרנקל

דוד א' פרנקל (ראו תמונה משמאל) הוא ד"ר למשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ופרופ' אמריטוס בפקולטה לניהול באוניברסיטת בן גוריון בנגב. מחבר הספר "תובנות מנהיגות וניהול - הגיגים והרהורים לאור פרשות השבוע וחגי ישראל" בהוצאת ראובן מס, ירושלים.

.

.

.

.

.

רועי צזנה

ד"ר רועי צזנה

עפרון רזי ופנחס יחזקאלי

ד"ר פנחס יחזקאלי ואינג' עפרון רזי הם מומחים בתחום האבחון הארגוני. מאמר זה מבוסס על פרק מספרם "אנטומיה של ארגונים צבאיים, שראה אור בהוצאת משרד הביטחון ומודן בשנת 2013.

גדעון שניר

ד"ר גדעון שניר הוא מרצה בתחום "ניהול משא ומתן בינלאומי חוצה תרבויות".

Valdis Krebs

Valdis Krebs הוא יועץ ארגוני, מפתח תוכנות רשת והמדען הראשי והמייסד של חברת Orgnet LLC, קליבלנד / אקרון, אזור אוהיו (Cleveland/Akron, Ohio Area). הוא מדען המתמחה בניתוח רשתות ארגוניות (Organizational Network Analysis - ONA), בניתוח נתונים ובהדמיה חברתית, יחסית, רב-מודאלית, כדי לעזור ללקוחות בפרויקטים של שינוי והסתגלות ארגונית.

Jeppe Vilstrup Hansgaard

Jeppe Vilstrup Hansgaard הוא מנכ"ל חברת Innovisor - שצברה בעשור האחרון ניסיון בשינויים עסקיים, בניתוח רשתות ארגוניות (Organizational Network Analysis - ONA), במיזוגים וברכישות ביותר מ- 35 מדינות

.

.

.

.

.

[בתמונה: מנהיגות הלכה למעשה. ראש הממשלה, דוד בן גוריון, קרא לעם לעזור בביצור הישובים הסמוכים לגבול, בזמן מבצע קדש. נאה דורש, נאה מקיים. בן גוריון יצא לשטח, ובגילו הלא צעיר עזר ככל יכולתו. 1956. הצילום: לע"מ. צלם לא ידוע]

[בתמונה: מנהיגות הלכה למעשה. ראש הממשלה, דוד בן גוריון, קרא לעם לעזור בביצור הישובים הסמוכים לגבול, בזמן מבצע קדש. נאה דורש, נאה מקיים. בן גוריון יצא לשטח, ובגילו הלא צעיר עזר ככל יכולתו. 1956. הצילום: לע"מ. צלם לא ידוע]

מצאת טעות בכתבה? הבחנת בהפרה של זכויות יוצרים? נתקלת בדבר מה שאיננו ראוי? אנא דווח לנו!

העשרה