יאיר רגב: בורות מזוקקת ומחירה…

[בתמונה: עבדאללה בן זאיד, שר החוץ של האמירויות. הוא יודע על מה הוא מדבר... התמונה היא צילום מסך מסרטון היו טיוב למטה]

[לאוסף המאמרים בנושא: תקינות פוליטית - פוליטיקלי קורקט, לחצו כאן] [לאוסף המאמרים בנושא קבלת החלטות, לחצו כאן] [לקובץ המאמרים אודות 'פרדיגמת החשיבה המזרחית', לחצו כאן]

עו"ד יאיר רגב הוא קצין משטרה בגמלאות, שמילא תפקידים רבים במערך החקירות והמודיעין. בין היתר שימש כעוזר לראש האגף לחקירות ולמודיעין, ראש מפלג חקירות כלכליות וביטחוניות ביאחב"ל, ראש לשכת החקירות במרחב השפלה ועוד.

רגב ניהל מספר רב של חקירות - בישראל ובחו"ל - כנגד ארגוני הפשיעה הפעילים בישראל, ופענח מקרי שוד ורצח רבים.

הוא משמש כיום כעורך דין פרטי (משרד עורכי-דין‏ יאיר רגב ושות'); וכמרצה בסוגיות של חוק ופשיעה.

.

*  *  *

אחת האמירות המרתקות - שמאבחנות את המלכוד המנטלי שלתוכו נקלעה ההנהגה האירופית בעשורים האחרונים של הקצנה אסלאמית - באה מפיו של יודע דבר: עבדאללה בן זאיד, שר החוץ של האמירויות. המעניין הוא שהוא תולה זאת בבורות...

כתגובה לשאלת עיתונאית הוא מפסיק לדבר בערבית תחת תרגום ועובר לאנגלית: "תנו לי לומר זאת באנגלית, כדי שתבינו מה שאני אומר..."

"יש לי תרגום", מגיבה העיתונאית.

"אני יודע שיש לך תרגום; אבל, אני רוצה לוודא שתביני את מה שאני אומר נכון: יגיע היום שבו נראה הרבה יותר רדיקלים קיצונים וטרוריסטים, שיוצאים מאירופה בגלל היעדר קבלת החלטות, ניסיון להיות תקין פוליטית - פוליטיקלי קורקט או בשל ההנחה שהם מכירים את המזרח התיכון; והם מכירים את האסלאם והם מכירים את האחרים הרבה יותר מאיתנו. אני מצטער; אבל, זאת בורות טהורה!"

האלוף יעקב עמידרור נוהג לומר, שממפגש בורים יוצאת בורות מזוקקת. דומה שאין הגדרה קולעת יותרמזו למה שמתרחש באירופה! [תמונתו של אלוף במיל' יעקב עמידרור משמאל למעלה, נוצרה והועלתה לויקיפדיה על ידי Ira Abramov. קובץ זה הוא בעל רישיון Creative Commons להפצה, תחת רישיון זהה, גרסה: CC BY-SA 2.0]

[למאמר דומה של ד"ר גדון שניר: 'גדעון שניר: “אתם לא מלאכים”!', לחצו כאן]

.

[הסרטון עם הכתוביות בעברית הועלה על ידי The Hallelu Foundation הללו - הקרן לקידום ישראל בעולם. תרגום: אליזבט רימיני]

[לאוסף המאמרים בנושא: תקינות פוליטית - פוליטיקלי קורקט, לחצו כאן] [לאוסף המאמרים בנושא קבלת החלטות, לחצו כאן] [לקובץ המאמרים אודות 'פרדיגמת החשיבה המזרחית', לחצו כאן]

מקורות והעשרה

 

6 thoughts on “יאיר רגב: בורות מזוקקת ומחירה…

 1. Pingback: תקינות פוליטית - פוליטיקלי קורקט - באתר ייצור ידע - ייצור ידע

 2. את האי סלאם צריך להעביר למקום שמימנו הגיע.
  לא לאפשר לו להכנס למדינות חופשיות.כי הוא שולל חופש.
  יפן עושה את זה נכון.אפשר למוסלמים לבקר שם לא להתישב שם.

 3. Pingback: גדעון שניר: "אתם לא מלאכים"! - ייצור ידע

 4. לכך הייתי מוסיף את דבריו של איש דת מהאמירויות (23 ספט 2020 לא מזהה את שמו)
  https://www.youtube.com/watch?v=w_ZGe3GZiS4&feature=emb_rel_end

  "אתם לא מלאכים" (נאמנים פצעי אוהב..)
  "אני רוצה להגיד לכם כמה דברים, לכול מי שמתנגד להסכמי השלום עם ישראל, בין אם הוא יוצא נגד הצד הראשון- בחריין והאמירויות, או נגד הצד השני- ישראל.
  אני רוצה לאמר כמה דברים במיוחד לאחינו הערבים המתנגדים לישראל לא כדי להגן על משהו אלא כדי להזכיר לכם מי אתם.
  ישראל לא קרעה את עירק לגזרים ולא היא ששרפה את עירק, וישראל לא פעלה לחצות את עירק בין סונים ושיעים כדי שזה ילחם למען חוסיין (בן-עלי) וההוא למען (החליפים) אבו-בכרי ועומר.
  ישראל לא השליכה חביות נפץ בסוריה על האזרחים הסוריים, היא לא קרעה אותם (וחילקה אותם), זה עלאווי, זה סוני, זה שיעי, ולא חפרה להם קברי צדיקים והתעללה בעצמותיהם.
  ישראל לא הסיתה במצרים את אזרחי מצרים ולא קראה למצרים להרוג מיצרי אחר.
  ישראל לא פוצצה את לוב ולא פיצלה את לוב,
  ישראל לא הכילה את חיזבאללה בזרועותיה של מדינה, וישראל לא פיצלה את לבנון לעדות דתיות שקרעו את המדינה.
  ישראל לא אירחה את האחים המוסלמים שהביאו איתם נשק, נלחמו נגד האזרחים והתושבים שלהם ויצאו במהפכות אומללות לשרוף את המדינה שלהם.

  חברים, בואו נגיד את האמת. ישראל לא פוצצה מסגדים, ישראל לא הסיתה את השיעים נגד הסונים ולא פוצצה כנסיות של אחינו הערבים הקופטים במצרים.

  ישראל לא יצרה לנו את דאע"ש ושכמותיה. אנחנו אלה שיצרנו אותם!. אנחנו הערבים אלה המאשימים – האחד את השני בכפירה, אנחנו יצרנו את הסונים והשיעים, אנחנו אלה שנלחמנו אחד עם השני בגלל מה שקרה עם נאמני הנביא במלחמה מלפני 1400 שנים. עד היום אנחנו נלחמים האחד בשני בגלל זה. בעוד הם שוכנים כבר מזמן בגן עדן.

  אנחנו אלה שפוצצנו מסגדים, שרפנו כנסיות, אנחנו מאשימים האחד את השני בכפירה, האחים המוסלמים מאשימים בכפירה את מי שמתנגד להם ושופכים את דמו. אנחנו אלה שיצרנו טרוריסטים. מספיק שתזכיר את האחים המוסלמים ותזהיר מפניהם- מיד קופצים אלף שוטים ואלף כלבים להגן עליהם.

  כן, ולעומת זאת אנחנו אומרים: ישראל- האויב הגדול!. ישראל היא המסיתה נגד המוסלמים, ישראל הורגת את המוסלמים, ישראל, ישראל…

  מספיק כבר עם הדיבורים האלה, בואו נתחיל לדבר בשקיפות ונסתמך על עובדות. אם אתה רואה בישראל אויב- קודם כול תסתכל טוב טוב על עצמך. האויב הוא קודם כול בינינו. אנחנו אלה שמכוונים את הנשק על עצמנו. מי סילק את חוסייני מוברק? מי הרג את שליט לוב קדאפי? אללה ירחמו, מי הסגיר את סאדאם חוסיין (נשיא עירק), אנחנו, אנחנו!

  אתם רואים את עצמנו כאילו מקומנו בגן עדן. והאומה (המוסלמית) היא המנצחת. והיא תגיע וודאי למקום הגבוה ביותר בגן עדן, בעוד שמעשינו שלנו לקוחים מתחתית הגיהינום. אנחנו רואים עצמנו כמתנהלים ביושרה, ורואים במקומות הקדושים לאיסלם החשובים ביותר בעוד המעשים שלנו מטמאים את האדמה.

  בואו נדבר בשקיפות, תפסיקו לשקר ולייפות את המציאות, למען מי ולשם מה אתם מייפים את המציאות? מאיזו הנחות יסוד אתם מדברים? אתם לא מלאכים! אתם רואים את כל העולם כברברי ופרימיטיבי. אתם כולכם רוצים את האדמות שלכם בעוד אתם רוצים להשתלט על העולם!! כולכם רוצים את הכסף של כולם ורואים בכולם כופרים! אפילו את גן עדן פיצלתם בינכם, לקחת מונופול על הגיהינום וקבעתם מי ילך לגיהינום בשם הדת שלכם.

  תסתכלו קודם על עצמכם לפני שאתם מסתכלים על ישראל. תסתכלו קודם על עצמכם לפני שאתם טוענים שרוצים שלום, תסתכלו קודם על עצמכם מכוונים נשק אחד על השני. את סוריה שרפתם, את עירק פוצצתם ואת לוב קרעתם לגזרים, בלבנון הפכתם אותם לסיעות, בסוריה השלכתם חביות נפץ על ראשם של ילדים.

  על איזו דת אתם מדברים? תהיו בשקט! זה יכבד אתכם יותר, שבענו מהסיסמאות החלולות שלכם. המוסלמי החי וגר באירופה ואומר: "רק פלסטין והסוגיה הפלסטינית והכבוד לפני הכול" ובעוד הוא חי חיים טובים באירופה.

  תתביישו קצת! תתביישו לכם, נשבע לכם אפילו (השטן) איבליס היה מתנער מהמעשים שלכם.

 5. Pingback: הכל על פרדיגמת חשיבה מזרחית - מול המערבית - באתר 'ייצור ידע' - ייצור ידע

 6. Pingback: קבלת החלטות באתר 'ייצור ידע' - ייצור ידע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *