אוסף כרזות על אכיפת חוק באתר ייצור ידע

תקציר: ריכזנו עבורכם את כל הדפים המציגים כרזות - בתחום אכיפת החוק - שהופיעו באתר 'ייצור ידע', על פי הכותבים (בסדר הא"ב). קריאה נעימה!

[בכרזה - השופט לואיס ברנדייס: אור השמש הוא חומר החיטוי הטוב ביותר... התמונה המקורית היא תמונה חופשית - CC0 Creative Commons - שעוצבה והועלתה על ידי Alexas_Fotos לאתר Pixabay; תמונתו של השופט לואיס ברנדייס היא נחלת הכלל. הכרזה: ייצור ידע]
[בכרזה - השופט לואיס ברנדייס: אור השמש הוא חומר החיטוי הטוב ביותר... התמונה המקורית היא תמונה חופשית - CC0 Creative Commons - שעוצבה והועלתה על ידי Alexas_Fotos לאתר Pixabayתמונתו של השופט לואיס ברנדייס היא נחלת הכלל. הכרזה: ייצור ידע]

[לאוסף המושגים (WIKI) באכיפת חוק, לחצו כאן]

כְּרָזָה או פּוֹסְטֶר (Poster) היא כל דימוי חזותי המיועד להצגתו לראווה. כרזות הן לא פעם הפריט המזהה מעצב גרפי יותר מאשר תוצרים אחרים בעולם העיצוב. לפני עידן הרשתות החברתיות, היו הפוסטרים מודפסים על נייר ותלויים לראווה על קירות או משטחים. היום, עברה הזירה אל הרשתות החברתיות (ויקיפדיה: כרזה).

ריכזנו עבורכם את כל הדפים המציגים כרזות - בתחום הניהול והמורכבות - שהופיעו באתר 'ייצור ידע', על פי הכותבים (בסדר הא"ב). קריאה נעימה: 

לאוספי מאמרים רלוונטיים נוספים:

פנחס יחזקאלי

ניצב משנה בגמלאות, ד"ר פנחס יחזקאלי הוא שותף בחברת 'ייצור ידע' ואיש אקדמיה. שימש בעבר כראש המרכז למחקר אסטרטגי ולמדניות של צה"ל. הוא העורך הראשי של אתר 'ייצור ידע'.

.

.

[לאוסף המושגים (WIKI) באכיפת חוק, לחצו כאן]

מצאת טעות בכתבה? הבחנת בהפרה של זכויות יוצרים? נתקלת בדבר מה שאיננו ראוי? אנא, דווח לנו!

נושאים להעמקה

מקורות והעשרה

3 thoughts on “אוסף כרזות על אכיפת חוק באתר ייצור ידע

  1. Pingback: מחאה אנטי משטרתית באתר 'ייצור ידע' | ייצור ידע

  2. Pingback: מחאה אנטי משטרתית באתר 'ייצור ידע' | ייצור ידע

  3. Pingback: פנחס יחזקאלי: עשר כרזות על אכיפת חוק – אוסף תשיעי | ייצור ידע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *