ויראלי ברשת: קיצור תולדות הקומבינה במערכת המשפט

[התמונה המקורית היא תמונה חופשית - CC0 Creative Commons - שעוצבה והועלתה על ידי klimkin לאתר Pixabay]

המאמר הנפלא והנכון הזה, פרי ידיו של אדם גולד - בעקבות פרשת אפי נוה - עובר כרוח בווטצאפ וברשתות החברתיות. אז החלטתי לתת לו בית חם... 

"אז יש עכשיו דיבור על קומבינות ושופטים ותימנים וקץ הדמוקרטיה ואבדנה של מדינת ישראל ואילה פרוק'ציה זועקת גוועלד. ומרוב דכדוך ואבדן כמעט וכבר קצתי בחיי - עד שפתאום נזכרתי.

נזכרתי שגם פרוקצ'יה, המגדלור המתייפח, קימבנה בעצמה את בנה יובל בהתמחות אצל דליה דורנר; שסידרה לבן אריאל מקום אצל שלמה לוין; שעל הדרך פינק את אמיר הבן של יואל זוסמן, שאת הבן השני אמנון העביר לבייניש שדחפה את הבת דניאלה לחברתה הטובה נאוה בן אור שאת המועמדות שלה לעליון ארגנה בייניש; ממש כמו שמינתה את החברה הטובה עדנה ארבל תמורת רובינשטיין (שאשתו מרים הייתה המשנה לפרקליט המדינה אבל עזבו את זה עכשיו).

אתם איתי? רק התחלנו...

אז אחרי שזוסמן סידר את הנסיכים, הוא קיבל באבירות את אשתו של אהרון ברק, אלישבע, מתמחה בת 40 פלוס וציירת בדימוס, שחיש קל התקדמה לשפיטה. מיד אחרי האשה דאג ברק המסור גם לבן אבנר שהגיע לבייניש המפנקת, ולבת מיכל שמצאה את עצמה אצל גבריאל בך ורק לאסתר ברק לא נשאר, אז היא הלכה הלכה, עד שאיכשהו הגיעה ללשכה של תיאודור אור.

תיאודור אור, חוץ מקימבונים של החתן סוקול, גם דאג למנות את אשתו מיכאלה למחוזי (פלוס ג'ובים וניגודי עניינים בהמשך). וגם החבר שלו יעקב טירקל שלח את הבת לימור למנחם אילן, שמיד שלח את הבן ישי חזרה לטירקל וסגר את הפינה.

תחזיקו חזק כי גם ברק הוא אח ולכן פינק את אנגלרד האחוק מהאוניברסיטה במינוי לעליון, וכבונוס לקח גם את הבן אסף ללשכה. ברק לא שכח גם את יצחק זמיר ופינק את בנו רמק'ה, וכמובן לקח אליו את דני הבן של מאיר שמגר שאת הבן השני שלו רם, שמגר כבר שינע לחברתו מרים בן פורת.

[בתמונה: זה הקשרים טמבל... המקור: פייסבוק. זהות היוצר אינה ידועה]

תאמינו לי אני אעצור את זה כאן - אבל לבורדל הזה אין סוף...

שווה לציין, שאהרן ברק הוא המאסטר, אבל ממש לא המציא את השיטה.

נו קידינג, לכו אחורה אל ענקי המשפט, נפילי הצדק. אל השופט זילברג שסידר לבתו אסנת מנדל (שכבר 16 שנה מנהלת את מחלקת הבג"צים ברוח עדאללה) התמחות אצל חיים כהן; שגם קיבל את אילן הבן של יצחק שילה, כשכהן בעצמו הקפיד על דם כחול והתחתן עם מיכל בתו של משה זמורה הנשיא הראשון, שאפילו הוא מונה בקומבינה מכוערת על ידי שר המשפטים - ובמקרה שותפו למשרד - פנחס רוזן.

גם זכותם של נכדים עומדת להם ולכן אורית סון, הנכדה של אגרנט, התמחתה אצל יצחק כהן; שבעצמו מונה לעליון אחרי שעבד במשרד של אגרנט שגם הוא התקבל לשפיטה בזכות דוד של אשתו נורמן בנטוויץ' שהיה המזכיר המשפטי של המנדט הבריטי (!) והתחיל את השכונה הזו אי שם לפני טריליון שנה

חד גדיא חד גדיא...

בקיצור, אם אתם רגישים ומזדעזעים בקלות, תעשו לעצכם טובה ואל תתקרבו לאנשים גדולים, שמא תראו עד כמה קטנים הם. ובחייאת, אל תהיו פאפטס שקונים את כל הנהי והבכי על קץ הדמוקרטיה. הדרעק אותו דרעק, הקומבינות פשוט קצת ברחו מהידיים של משפחת העליונים. מבולבלים? הם לא... כל אחד מאלה מסודר בלשכה כזאת או אחרת במועדון ה- ViP!"

2 thoughts on “ויראלי ברשת: קיצור תולדות הקומבינה במערכת המשפט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.