אלעד רזניק: הפגנות, צביעות ושכול

[בתמונה: אוי הצביעות... תמונה חופשית - CC0 Creative Commons - שעוצבה והועלתה על ידי iirliinnaa לאתר Pixabay]

העולם כמרקחה מול בית משפחתו של טייס חיל האוויר תם פרקש ז"ל - שנפל במלחמת לבנון - התנהלה הפגנה של תומכי בנימין נתניהו. לאחר שאמא של תם ז"ל התגאתה בתוכנית של איילה חסון שהיא "עובדת" על המערכת ומאפשרת למפגינים להגיע אליה הבייתה כי הרחוב סגור ומהחצר שלה מפגינים אל מול הבית של ביבי, אחד המפגינים איחל לאמא של תום שימות לה עוד ילד והעולם רועש וגועש. 

אז ראשית סליחה, אבל מי שנוהגת כמו אמא של פרקש ז"ל הופכת את עצמה לדעתי לפייר גיים וזה בסדר גמור להפגין מולה. סביר מאוד להניח בעיני שלולא הבן שלה נפל במלחמת לבנון היא הייתה מקבלת אפס דקות מסך; ומכאן, שהיא מנצלת את השכול האישי שלה כקרדום פוליטי לחפור בו.

אגב, זה ממש בסדר בעיני שיש לה עמדה פוליטית ושהיא מנצלת את מלוא החשיפה שהיא יכולה לקבל. רק שבדמוקרטיה בדיוק כמו שמותר לה להפגין, גם מותר להפגין נגדה; וביטויי השנאה והטפשות הם נחלת שני הצדדים.

מה שממש מצחיק אותי זה ההיתממות של כולם והפרצוף המופתע שכולם עושים פה הניתוק מהמציאות מדהים. כולם מכל הצדדים שופכים פה דלק ומדורת השנאה בין שבטי החברה הישראלית עולה ופורחת ואתם מתפלאים?

מצחיקים במיוחד אנשי המחאה על שלל מייצגי השנאה שלהם למשפחת נתניהו. מה קרה? כבר שכחתם את דרורי בועז שרוצה להיות פטריוט מאחורי שרה נתניהו?

להתנהלות הציבורית במדינת ישראל יש מחיר; ומי שחושב, שזה רק נחלת צד אחד; סימן שבעיקר אין לו מראה בבית. למיתוג הזה של מלחמת בני אור בבני חושך של הטוב המוחלט מול הרע המוחלט (אותו כמובן מייצג מי ששיך לצד השני ולא אתם) יש מחיר... 

והמחיר הזה יגיע בסוף גם למחיר פיזי!

ובלי קשר: מיליון כוכבים לזכרו של תם פרקש ז"ל...

One thought on “אלעד רזניק: הפגנות, צביעות ושכול

  1. נו? עברו שנתיים, כבר יש מחיר פיזי? למי אין מראה בבית? חשבת לכתוב התנצלות? לדעתי כדאי לך. אמרת דברים נוראיים וניבאת שחורות. יצאת אפס בעיני עצמך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *