מלחמה חד צדדית…

[מלחמה חד צדדית... מקור התמונה: טוויטר; למקור, לחצו כאן]

זה מסתובב בווטצאפ, והרגשתי צורך לתת לזה בית...

אני לוחם שכרגע תופס קו בגבול עזה וחשוב לי שתשתפו מה שהולך כאן.

אני נכנס לאתרים ורואה חדשות ופשוט בשוק מההתעלמות ממה מה שהולך כאן בגזרה! אלו לא הפרות סדר, זה מלחמה לכל דבר ועניין!

אני חוזר הביתה, מספר לאנשים מה שהולך כאן והם בשוק! אין להם מושג מה באמת קורה במרחק קצר מביתם! אנחנו מתמודדים כבר תקופה לילה לילה מול יחידות חמאס חדשות ומתוחכמות, שזורקות עלינו מאות רימונים, מטענים ובקבוקי תבערה וירי חי מתוך התקהלויות של נשים וילדים, כדי שלא נחזיר אש. לא שאנחנו נחזיר אש כי גם ככה ההוראות החדשות מבלבלות ומתסכלות וכל זה תוך כדי שבשמים מתפוצצים בלוני נפץ עצומים, ומסביב שריפות.

אני משתעל ליחה שחורה כבר חודש מהעשן של מאות הצמיגים שהם שורפים, שאני בטוח שזה גורם לי נזק בריאותי עתידי, אבל שטויות.. גם לגדר אנחנו לא מתקרבים עקב מטענים שהם מסליקים בתוך כל דבר, אפילו בתוך ידיות של דגלים. החמאס הבין ולמד את החולשות שלנו ומנצל את המצב. שולח ילדים לפרוץ את הגדר שמגיעים עד אלינו ומסתכלים לנו בלבן שבעיניים, וכמובן אנחנו נסוגים והם בוזזים ושורפים את העמדות. אנחנו גם מנועים מלהחזיר אש למקורות ובמקום לתקוף, מסתתרים עקב התראות על ירי צלפים.

[בתמונה: שזורקות עלינו מאות רימונים, מטענים ובקבוקי תבערה וירי חי מתוך התקהלויות של נשים וילדים, כדי שלא נחזיר אש; זו מלחמה חד צדדית... למקור התמונה, לחצו כאן]

הממשלה שלנו נטשה אותנו בשדה הקרב. אנחנו מרגישים לבד. השבוע היו התראות על עליית מדרגה של בלונים עם חומרים כימיים!!! ושוב דממה.

אני מנוע מלספר כל מה שהולך כאן המצב הרבה יותר קשה ומסובך ממה שרשמתי, אבל לקרוא לזה הפרות סדר זה הקטנה של המצב. זאת מלחמה מלחמה חד צדדית אבל מלחמה!. שמעתי את שר הביטחון מתגאה שהרגנו 8 מחבלים בסופ"ש אז רק לפרופורציה היו מעל ל 20,000 בלילה אחד! מחבלים שזרקו עלינו מעל ל 200 רימונים ומטענים ומתוכם חוסלו 8 עכשיו תכפילו את זה בשבוע זה נשמע לכם פרפופרצינלי?! זה רק אמור להראות לכם שגם החמאס קראו את ההוראות פתיחה באש החדשות ומנצלים אותם זה לא נכון שאין לנו פצועים אולי לא פצועים קשה אבל יש! ואיך אין לנו עדיין אבדות זאת חידה, כנראה שיש עלינו שמירה של כוח עליון.

חייל בעזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *