על אונס קבוצתי באתר 'ייצור ידע'

תקציר: אונס קבוצתי (multiple perpetrator rape;‏ MPR; וגם: gang rape) הוא עבירת מין קבוצתית (multiple perpetrator rape sexual assault - MPRSA). סוג של אונס (מגע מיני בכפייה), המתבצע על ידי יותר מאדם אחד, או שנוכחים ביחד עם האנס אנשים נוספים או יותר אשר מסייעים לו, מעודדים אותו או צופים בו. ריכזנו עבורכם את כל המאמרים שהופיעו באתר 'ייצור ידע', אודות אונס קבוצתי והשלכותיו, על פי הכותבים (בסדר הא"ב). קריאה מועילה!

[בתמונה: אונס קבוצתי... תמונה חופשית לשימוש ברמה CC BY 2.0,  שהועלתה על ידי pixelsniper לאתר flickr]
[בתמונה: אונס קבוצתי... תמונה חופשית לשימוש ברמה CC BY 2.0,  שהועלתה על ידי pixelsniper לאתר flickr]

עודכן ב- 5 בספטמבר 2023

אונס קבוצתי (multiple perpetrator rape;‏ MPR) הוא עבירת מין קבוצתית (Multiple perpetrator rape sexual assault - MPRSA). סוג של אונס (מגע מיני בכפייה), המתבצע על ידי יותר מאדם אחד, או שנוכחים ביחד עם האנס אנשים נוספים או יותר אשר מסייעים לו, מעודדים אותו או צופים בו.

ריכזנו עבורכם את כל המאמרים שהופיעו באתר 'ייצור ידע', אודות אונס קבוצתי והשלכותיו, על פי הכותבים (בסדר הא"ב). קריאה נעימה: 

סוזי בן ברוך

ד"ר סוזי בן ברוך שרתה במשטרת ישראל 35 שנים בתפקידי חקירות ומודיעין, קהילה ומשמר אזרחי ועבריינות נוער. שימשה כקצינת נוער ארצית במשטרת ישראל. מרצה בנושאי משטרה וחברה. מאחריה כארבעים שנות ניסיון בעבודה עם נוער. בכתיבתה היא מסתייעת בניסיונה הרב בשטח, כמובילה וכשותפה לשינויים הרבים שנעשו בתקופת שירותה.

.

.

.

.

אבי ברוכמן

ד"ר אבי ברוכמן שירת במשטרת ישראל בתפקידי פיקוד מטה והדרכה. בתפקידו האחרון שימש כראש המחלקה לשיטור קהילתי, בדרגת ניצב משנה. הוא עוסק במחקר ייעוץ והוראה בתחומי קרימינולוגיה ומערכת אכיפת החוק.

.

.

.

.

.

פנחס יחזקאלי

ניצב משנה בגמלאות, ד"ר פנחס יחזקאלי הוא שותף בחברת 'ייצור ידע' ואיש אקדמיה. שימש בעבר כראש המרכז למחקר אסטרטגי ולמדניות של צה"ל. הוא העורך הראשי של אתר זה.

.

.

.

יאיר רגב

עו"ד יאיר רגב הוא קצין משטרה בגמלאות, שמילא תפקידים רבים במערך החקירות והמודיעין. בין היתר שימש כעוזר לראש האגף לחקירות ולמודיעין, ראש מפלג חקירות כלכליות וביטחוניות ביאחב"ל, ראש לשכת החקירות במרחב השפלה ועוד.

רגב ניהל מספר רב של חקירות - בישראל ובחו"ל - כנגד ארגוני הפשיעה הפעילים בישראל, ופענח מקרי שוד ורצח רבים.
הוא משמש כיום כעורך דין פרטי (משרד עורכי-דין‏ יאיר רגב ושות'); וכמרצה בסוגיות של חוק ופשיעה.

.

.

.

.

מצאת טעות בכתבה? הבחנת בהפרה של זכויות יוצרים? נתקלת בדבר מה שאיננו ראוי? אנא, דווח לנו!