פנחס פישלר: משטרת לוד ״מצטיינת״? ביזיון, ויריקה בפרצופו של הציבור!

[בכרזה: המשטרה יורקת בפרצופו של הציבור... הכרזה המקורית שותפה ברשתות החברתיות. היוצר אינו ידוע. התוספת לכרזה - ייצור ידע]

ב- 27 ביולי 2022, פרסם מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן, דוח מיוחד על מחדלי המשטרה באירועי 'שומר החומות' ופרעות תשפ"א. ואני שואל: באיזה עולם נורמלי - שבו המשטרה קשובה לבעלי הבית שלה, האזרחים - יכולה להתרחש תופעה, לפיה נבחרה תחנת לוד כתחנה מצטיינת לשנת 2021 ומפקדה קודם?

[לאוסף המאמרים על מבצע שומר החומות ופרעות תשפ"א, לחצו כאן]

עו"ד פנחס (פיני) פישלר הוא קצין משטרה לשעבר ביחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) בימי ניצב בנימין זיגל. משמש כחבר ועדת הביקורת של לשכת עורכי הדין בישראל.

הוא בעל חמישה תארים אקדמיים, שלושה מהם בהצטיינות, ממייסדי תנועת אומץ, הגן בערכאות שונות על שוטרים וקציני משטרה רבים, פעמים רבות בהתנדבות. לוחם בלתי מתפשר למען טוהר המשטרה והאפקטיביות שלה.

מייסד דף הפייסבוק "משטרת לואי דה פינס". מוציא מידי חודש דו"ח מסכם על חריגות במשטרת ישראל, שהפך חומר חובה בידיהם של אנשי אקדמיה ואזרחים שאכפת להם.

[לדף הפייסבוק, משטרת לואי דה פינס, לחצו כאן]

*   *   *

ב- 27 ביולי 2022, פרסם מבקר המדינה, מתניהו אנגלמן, דוח מיוחד על אכיפת החוק באירועי שומר החומות. על פי המבקר, "ההתפרעויות האלימות באירועי 'שומר חומות' חשפו ליקויים משמעותיים בפעילות המשטרה. אלה גרמו לפגיעה חמורה בביטחון האישי הבסיסי ביותר להם זכאים אזרחי המדינה".

לכל מי שעיניו בראשו וידע להתעלם מ'קמפיין הדו קיום' ששידרה לנו התקשורת באותה עת, הדוח לא חידש לנו מאומה. ולכל מי שטרם הטמיע, הנה תזכורת בסרט היו טיוב המצוין שלפניכם:

[לאוסף המאמרים על מבצע שומר החומות ופרעות תשפ"א, לחצו כאן]

אבל, משטרת ישראל חיה ביקום נפרד מאיתנו...

מטורף ככל שזה נשמע, בחרה המשטרה בתחנת לוד כתחנה מצטיינת לשנת 2021; וקידמה את מפקד התחנה בזמן האירועים! 

ואני שואל: באיזה עולם נורמלי - שבו המשטרה קשובה לבעלי הבית שלה, האזרחים - יכולה להתרחש תופעה כזו? רק משטרת ישראל - שהתנתקה מעמה, ממשיכתה של משטרת המנדט הבריטי - יכולה לבוז כך לציבור האזרחים, להתעלם מהם, להכריז על משטרת לוד כמשטרה מצטיינת ולקדם את מפקדה.

והציבור - שמעולם לא ידע שאפשר משטרה אחרת, ושבטוח שהמנדט הבריטי עוד נמשך - מקבל ומחריש!

בושה!

[בכרזה: איך אחרי מחדלים מצלצלים כאלה, בפרעות תשפ"א, מעזה המשטרה להכריז על תחנת לוד כמצטיינת לשנת 2021, ולקדם את מפקדה? לציוץ המקורי של עו"ד פנחס פישלר, לחצו כאן]

המשטרה היא ארגון פוסט ציוני? הנה, כך מתאר ה'היברו-ניוז' את משטרת ישראל למיליון הישראלים החיים בארצות הברית: "משטרת ישראל הפכה לארגון פוסט ציוני, המהווה איום אסטרטגי על ביטחון האזרחים... זה התחיל ביחס החולני לדתיים, המשיך בחרדים, הגיע לשפי פז, ועכשיו זה כולכם. שנות ציות לפרקליטות וליועמ"ש, על רקע חדירת ארגונים אנטי ציוניים לשורותיה, הפכו את המשטרה בישראל למשמר כוח בינלאומי ולא למשטרה יהודית. מדובר בארגון מסוכן, א-ציוני, המהווה איום אסטרטגי על חיי היהודים ארצם - ואתם כנראה הבאים בתור". תלוש? לפני פרעות תשפ"א הייתי אומר שכן. אבל, ככל שהזמן עובר, הגרוע מכל מתרחש. קרן האור היחידה היא השוטרים. הם רחוקים ממדיניות של משטרת המנדט ומאג'נדות פוסט ציוניות, והתפנית שעשתה המשטרה לכיוונים הללו הם אחת הסיבות לפרימת 'קוד-הנאמנות' ולזלזול שלהם בפיקוד הבכיר.  אבל, מי יציל אותם ואותנו, מעונשם של מפקדיהם?? המקור: עופר אשקורי

[המקור: עופר אשקורי]

מצאת טעות בכתבה? הבחנת בהפרה של זכויות יוצרים? נתקלת בדבר מה שאיננו ראוי? אנא דווח לנו!

2 thoughts on “פנחס פישלר: משטרת לוד ״מצטיינת״? ביזיון, ויריקה בפרצופו של הציבור!

  1. נטישה חלון בית הריום שלי בתי בן בעל אבא מכאל גנבראיל סכין ביום שבת

  2. Pingback: מבצע שומר החומות ופרעות תשפ"א באתר ייצור ידע - ייצור ידע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *